تبلیغات
اس ام اس عاشقانه توپ،چت انلاین، تنهایی ،اس ام اس به زبان كردی و لری ,اس ام اس به زبان تركی، قشنگترین اس ام اس - اس ام اس عاشقانه سری 70
اس ام اس عاشقانه توپ،چت انلاین، تنهایی ،اس ام اس به زبان كردی و لری ,اس ام اس به زبان تركی، قشنگترین اس ام اس

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 22 مرداد 1389
قلب ها دریچه ی نفوذند و صادقانه نفوذ کردن ، پایدارترین مهمانی است .
 

راز عشق را در نگاهت باز کن / عشق من را در دلت آغاز کن / گر هوس کردی مرا در نزد خود / تلفن را بر دار از ما یاد کن .
 

نگاهی کرد و در به در کرد / یقین کرد عاشقم بعدش سفر کرد / شکستی خورد و آمد تا بماند / ولی من رفته بودم ،.
 


این همه از یک عمر مستی کردنم / سال ها شبنم پرستی کردنم / ای دلم زهر جدایی را بخور / چوب عمری با وفایی را بخور / ای دلم دیدی که ماتت کرد و رفت / خنده ای بر خاطراتت کرد و رفت / من که گفتم این بهار افسردنیست / من که گفتم این پرستو رفتنیست / آه عجب کاری به دستم داد دل / هم شکست و هم شکستم داد .
 

سلامتی اونی که دوسش دارمو نمی دونه ، سلامتی اونی که دوسم داره و نمی دونم .

عشق را با تو تجربه کردم ، امید به زندگی را در تو آموختم ، محبت را در قلب تو یافتم ، ای شاپرک شب های تنهاییم ، با هر تپش قلبم می گویم دوستت دارم ، چشمان همیشه عاشقم در انتظار توست .
 

دلم تنگ است / دلم اندازه ی حجم قفس تنگ است / سکوت از چهره ام جاریست / زبان از گفتن حرف دلم عاریست / فقط گویم خدایا و نگهدارت / مکن از یاد خود پاکم ، مرا بسپار در یادت .
 

قلبم سرشار از تمنا بود و قلبت سرشار از نیاز ، دست هایمان دور از هم چیزی کم نداشت ، اما چیزی که زیاد بود سکوت مرگبار عشقمان بود ، باز هم نگفتی و نگفتم ، هیچ نگفتیم .
 

تو که در هر جایی ! کجا پیدایت کنم ؟ در قلب کدام با سخاوت دور دست ؟ در دستان کدام گدای عاشق ؟ در چشمان کدام منظره ی بی پناه ؟ در دهان کدام شاعر گنگ پریشان ؟ و در جای پای کدام رهگذر غریب ؟
 نمی بخشمت به خاطر تمام خنده هایی که از صورتم گرفتی ، به خاطر تمام غم هایی که بر صورتم نشاندی ، نمی بخشمت به خاطر دلی که برایم شکستی ، به خاطر احساسی که برایم پر پر کردی ، نمی بخشمت به خاطر زخمی که بر وجودم نشاندی ، به خاطر نمکی که بر زخمم گذاردی . 
او ضرر کرد


طبقه بندی: اس ام اس عاشقانه ، 
ارسال توسط بهرام
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی
blogskin